Společnost Autolaky Hrubý s.r.o. nabízí svým zákazníkům míchání autolaků, tónování (domíchávání) speciálních barevných odstínů, míchání barev na motorky (včetně motorek Jawa) a veterány a míchání průmyslových barev.

Nabízíme plnění barev do sprejů a prodej hotových sprejů (základy, plniče, laky), barvu Vám namícháme také do opravné tužky/lahvičky (s hrotem a štětečkem nebo jen se štětečkem).

Zabýváme se také prodejem tmelů, plničů, antikorozních přípravků na podvozky a konstrukce.

Najdete u nás široký sortiment příslušenství pro autolakýrníky, např. brusiva, leštící a brusné pasty, maskovací pásky, zakrývací fólie a autokosmetiku.

Nabízíme prodej stříkacích pistolí a příslušenství Sata a Iwata (na objednávku), Star, Professional, Speedway.

Spolupracujeme s předními dodavateli barev od firem DynaCoat, Mobihel, Gravihel a Standox a s dodavateli příslušenství od firem 3M, Mirka, Colad...

K doladění barevného odstínu nám pomáhají spektrofotometry od firem Standox, DynaCoat a Mobihel, ktreré umožnují změřit barevný odstín, vyhledat recepturu a provest její korekci.

Svým zákazníkům nabízíme nejenom kvalitní výrobky, ale také poskytujeme nadstandardní služby, jako je domíchání barev přímo na míru a odborný poradenský servis.